Oferta pracy

Doradca Klienta we francuskojęzycznym sklepie internetowym

Grupa Inter Cars

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów francuskojęzycznych w zakresie sprzedaży

  • Wsparcie w korzystaniu z oferty sklepu internetowego

  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy oraz o aktualnych promocjach

  • Tłumaczenie tekstów ogólnych i technicznych z języka polskiego na język francuski

  • Przeprowadzanie analizy cen konkurencji

  • Wsparcie obsługi partnerskich platform sprzedaży takich, jak Ebay, Amazon, Daparto, etc.

Nasze wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest biegła znajomość języka francuskiego

  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Nastawienia na pracę w zespole

  • Komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Miła aparycja

To oferujemy

  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, stabilnej organizacji

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wysokie standardy pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna)

  • Dofinansowanie lekcji językowych

  • Możliwość rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego

  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych

  • Biuro w dogodnej lokalizacji Metro Młociny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy