Doradca Klienta

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo, współpraca i udzielanie wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej Franczyzobiorcy

  • Stały nadzór nad utrzymaniem standardów Sieci

  • Udział w doborze i ustalaniu dostawców oraz struktury asortymentu w sklepie

  • Wdrażanie projektu optymalizacji asortymentu

  • Nadzorowanie realizacji polityki zakupowej i detalicznej Sieci

  • Koordynowanie otwarć nowych placówek oraz współpraca z działami Ekspansji, Marketingu, Handlu

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Znajomość branży FMCG i specyfiki funkcjonowania sklepów detalicznych

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność skutecznego argumentowania

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód, laptop, telefon

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Lewiatan:

- Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest największą siecią franczyzową oraz trzecią siecią detaliczną w Polsce. Tworzy i rozwija przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów. Swoim Franczyzobiorcom daje możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój sieci, oferując najlepsze warunki i rozwiązania, aby mogli aktywnie rozwijać swój biznes.

Przewiń do profilu firmy