Oferta pracy

Doradca Klienta

DSA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem sieci sprzedaży produktów kredytowych renomowanego banku - poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
w punkcie kredytowym na terenie sklepu

Zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa Klientów wnioskujących o produkt kredytowy, prezentowanie oferty
  • Wypełnienie aplikacji, weryfikacja tożsamości i dokumentów Klienta
  • Dbałość o poprawność złożonych aplikacji
  • Przestrzeganie powszechnie obowiązujących przepisów prawa w szczególności regulacji dotyczących ochrony danych osobowych oraz wewnętrznych przepisów bankowych
  • Pozyskiwanie klientów zgodnie z procedurami we wskazanym punkcie
  • Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (warunek konieczny)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w dniach:
    • wtorek-sobota w godz. 11-19
    • środa-niedziela w godz.11-19 (w przypadku niedzieli handlowej)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz konsekwencje w dążeniu do osiąganych celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, kredytowych będzie dodatkowym atutem

Co możemy zaoferować:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Szkolenia wdrażające i rozwijające
  • Narzędzia pracy
  • Szansa na rozwój swojej kariery w bankowości
  • Możliwość przystąpienia do Multisport i opieki medycznej oraz ubezpieczenia
Nie zwlekaj, Wyślij CV
Koniecznie dopisz w CV poniższą klauzulę:
„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, załączonych dokumentach rekrutacyjnych, a także podanych przeze mnie we wszystkich materiałach pozyskanych w przyszłości w toku niniejszej rekrutacji przez DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48 - dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w ramach którego aplikuję.„

Profesjonaliści z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku, z wieloma sukcesami
w outsourcingu
 i wsparciu sił sprzedaży dla sektora bankowego. Nasi Klienci cenią
nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy