Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

NEONET S.A.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

NEONET S.A.

Osiedle XXX-lecia 62b

Wodzisław Śląski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową
  • poszerzanie wiedzy i śledzenie nowinek ze świata technologii

Nasze wymagania

  • interesujesz się nowymi technologiami i chętnie poszerzasz swoją wiedzę w tym zakresie
  • jesteś zmotywowany i dynamiczny, a praca z ludźmi to Twój żywioł :)
  • masz doświadczenie sprzedażowe, jednak nie jest to konieczność - wszystkiego Cię nauczymy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • rozbudowany system premiowy i realny wpływ na wysokość zarobków
  • możliwość rozwoju zawodowego od Doradcy Klienta do Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • bogaty program wdrożeniowy i szkolenia – zadbamy o to, abyś stał się ekspertem
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • pracę w świecie najnowszych technologii
  • możliwość skorzystania z benefitów, m.in. Multisport, LUX MED, Ubezpieczenie Grupowe
  • rabaty pracownicze
  • bibliotekę pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD – obecnie już w blisko 300 salonach w Polsce. Jako firma stale rośniemy, dzięki czemu stwarzamy liczne możliwości zdobywania nowych doświadczeń w wielu obszarach naszej grupy kapitałowej. Poza siecią sprzedaży detalicznej oferujemy pracę również w naszej Centrali we Wrocławiu oraz Centrach Logistycznych w Pabianicach i Nowej Wsi Wrocławskiej.

Dlaczego my? Zapewniamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji, co daje realną możliwość awansu wewnętrznego. Dzięki temu budujemy trwałe zespoły na lata.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery i z nami chcieliby ją budować. Dołącz do nas już dziś!

Doradca Klienta, Osiedle XXX-lecia 62b, Wodzisław Śląski