Oferta pracy

Doradca klienta

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o. O firmie

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.

Legnicka 58

Wrocław

Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilka elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklepów i dwie centrale – jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamy ponad 16.000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniają najwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach. Dzięki temu, w naszej firmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowe wyzwania.

ZADANIA

  • Zaangażowane i doradztwo klienta, aktywna i efektywna obsługa
  • Zapewnienie obsługi klienta
  • Współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży

WYMAGANIA

  • Zdecydowane nastawienie na wymagania i obsługę klienta
  • Wysoki stopień zaangażowania i umiejętność pracowania w zespole oraz pozytywny styl bycia
  • W idealnym wypadku ukończone wykształcenie handlowe lub doświadczenie w sprzedaży lub usługach

CO OFERUJEMY

  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Indywidualny plan kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

LOKALIZACJA Magnolia Park, Ul Legnicka 58, 54204 Wroclaw  FORMA ZATRUDNIENIA niepełny etat OSOBA KONTAKTOWA General Sales Manager

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy