Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

DASTANO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

DASTAN to marka z trzydziestoletnim doświadczeniem w kreowaniu mody męskiej i stabilną pozycją na rynku. Czy tak jak my uważasz, że moda to nie tylko ubrania, ale także stan umysłu? Oglądając pokazy najlepszych marek i projektantów jesteś podekscytowany, a modę uważasz za sztukę? Chciałbyś mieć z nią związek i budować w niej swoją ścieżkę kariery? Dołącz do nas! DASTAN poszukuje pasjonatów, którzy chcą pracować i rozwijać się. Jeśli chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie marki, jej rozwój i wygląd, zgłoś się do nas i zostań doradcą klienta. Czeka na Ciebie ciekawa praca w rozwijającej się marce i bezpieczeństwo w postaci m.in. umowy o pracę. Zacznij jako doradca klienta, a kto wie jak potoczy się Twoja kariera?!

Zakres obowiązków:

• aktywna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

• dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

• dbanie o odpowiednią estetykę salonu

• prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Nasze wymagania

• doświadczenie w handlu (mile widziane – odzieżą męską)

• zainteresowanie i pasja do mody

• wyczucie stylu

• umiejętność pracy z klientem

• otwartość i łatwość budowania relacji

• wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub ½ etatu

• pracę w stabilnej marce z trzydziestoletnim doświadczeniem

• szkolenia i możliwość stałego rozwoju

• pracę w młodym, kreatywnym zespole

• możliwość tworzenia nowego wizerunku marki