Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Recman Sp. z o. o.O firmie

  • Legnicka 58, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Recman Sp. z o. o.

Legnicka 58

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalną obsługą Klienta – z którym będziesz w stałym kontakcie

  • Realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych- to one mają wpływ na Twoją premię

  • Ekspozycja produktów – będziesz odpowiedzialny za wizerunek salonu

  • Obsługą kasy fiskalnej, komputera oraz terminala płatniczego- wszystkiego Cię nauczymy

Nasze wymagania

  • Pogodnego nastawienia do świata i ludzi

  • Praca z towarem zgodnie ze standardami marki

  • Chęci do podejmowania nowych wyzwań

  • Pasji do mody

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie na czas- to podstawa

  • Czytelny system premiowania- zawsze wiesz ile zyskujesz

  • Szkolenia i rozwój kompetencji – będziemy Cię wspierać

  • Elastyczne godziny pracy – zawsze się dogadamy

  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dla prestiżowej marki odzieżowej posiadającej sieć salonów w całej Polsce, dołącz do zespołu. Recman poszukuje kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA MIEJSCE PRACY: WROCŁAW MAGNOLIA

Przewiń do profilu firmy