Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

Tommy Hilfiger

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Graniczna 2

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompetentne doradztwo w zakresie ubioru

  • Bycie ambasadorem naszej marki

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Prezentacja towaru i dbanie o standardy VM

  • Rozpatrywanie reklamacji

  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu

  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta

  • Zainteresowanie modą

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

  • Otwartość i zorientowanie na cele

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Przyjazną i otwartą atmosferę

  • Lifestyle’owe środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowe benefity (m.in. pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PVH to druga co do wielkości międzynarodowa firma odzieżowa, posiadająca zróżnicowane portfolio znanych marek fashion i lifestyle’owych, takich jak CALVIN KLEIN czy TOMMY HILFIGER. Jak żadna inna firma, PVH stawia na rozwój i innowację dzięki postępującej cyfryzacji, oraz na integrację wszystkich kanałów sprzedażowych. Do naszego salonu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko DORADCY KLIENTA (m/f/d).

Jeżeli w pozytywny sposób inspirujesz klientów oraz swoich kolegów, identyfikujesz się z naszą marką a do tego jesteś komunikatywny, rzetelny oraz zaangażowany w pracę jaką wykonujesz, dołącz do naszego zmotywowanego zespołu! Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta.

Przewiń do profilu firmy