Doradca klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy zespołem skutecznych profesjonalistów, którzy poszukują optymalnych sposobów finansowania zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

    Biuro WFB tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym nabytym w bankach oraz firmach doradztwa finansowego. Ta praktyka przekłada się nie tylko na szeroką wiedzę, jaką posiedliśmy, ale także na relacje, jakie wypracowaliśmy z instytucjami finansowymi. Wszystko to ma nieoceniony wpływ na efektywne i skuteczne zarządzanie finansami naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując sytuację wyjściową Klienta oraz jego oczekiwania po to, by zaoferować tylko te rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości. W ramach naszych usług zapewniamy także opiekę po sfinalizowaniu transakcji – pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc wsparciem merytorycznym.

    Zapraszamy do współpracy!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
    • sprzedaż telefoniczna produktów bankowych i doradztwo w zakresie oferowanych usług,
    • analiza potrzeb klienta,
    • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi planami firmy,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w telemarketingu i/lub w sprzedaży produktów bankowych lub innych produktów finansowych,
    • posiadanie wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,
    • zdolność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych,
    • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów,
    • orientacja na osiąganie wyników i motywacja do pracy,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista,
    • posługiwanie się poprawną polszczyzną,
    • dobra znajomość pakietu MS Office.

    Warunki zatrudnienia:

    • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet szkoleń,
    • umowa zlecenie / umowa o pracę / umowa agencyjna – do ustalenia,
    • praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku (od godz. 8:00 do 16:00),
    • laptop + telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”