Oferta pracy

Doradca Klienta

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta

  • obsługa i kontrola procesu sprzedaży

  • obsługa systemu crm

  • realizacja zadań sprzedażowych

  • podpisywanie umów deweloperskich

  • bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

Nasze wymagania

Idealny kandydat to osoba:

pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań

potrafiąca pracować pod presją czasu

o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji

lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci

zainteresowana tematyką nieruchomości

potrafiąca aktywnie pozyskiwać klientów i posiadająca zdolności handlowe

z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • karty sportowe

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • wyjazdy integracyjne

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.

Home Credit Group sp. z o. o. jest spółką specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesów sprzedażowych w Grupie Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy