Oferta pracy

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Doradca Klienta

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradzanie i wsparcie klientów w wyborze właściwego produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardem obsługi obowiązującym w iSpot

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami iSpot

  • Realizacja planów i celów sprzedażowych oraz jakościowych

  • Obsługa kasy fiskalnej, systemów sprzedażowych i finansowych, komputera oraz terminala płatniczego

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację wyników sprzedażowych oraz budowania relacji z Klientami

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespołowej

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Spot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy