Doradca Klienta

  • Wrocław, Oleśnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Osadkowski jest pierwszym wyborem profesjonalnych gospodarstw rolnych. Dzięki swojemu podejściu sprawnie i niezawodnie uwalnia rolnika od wielu potencjalnych problemów związanych z bieżącym zarządzaniem gospodarstwem, w tym zaopatrzeniem w środki produkcji rolnej, czy zbytem płodów rolnych. Dzięki temu może on skoncentrować się na tym co naprawdę istotne – prowadzeniu produkcji i na rozwoju swojego gospodarstwa.

    Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Doradca Klienta – Biuro Obsługi Klienta
    Miejsce pracy: Oleśnica, dolnośląskie

    Jeśli interesują Cię:

    • Stabilna praca blisko domu
    • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią, na wysokość której masz wpływ
    • Praca w zgranym zespole, w miłej atmosferze
    • Rozmowy z klientami przez telefon
    • Zdobycie i rozwijanie fachowej wiedzy z branży rolniczej
    • Dynamiczne środowisko pracy
    • Komplet nowoczesnych narzędzi pracy (telefon, tablet, laptop)
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej i świadczeń pozapłacowych

    Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko :)

    Twoje zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
    • Kompleksowa sprzedaż produktów i usług firmy – drogą telefoniczną
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Obsługa posprzedażowa Klientów

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Predyspozycje sprzedażowe i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Obsługa komputera (pakiet MS Office, CRM)
    • Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • Inicjatywa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” „Aplikuj online” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Osadkowski Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Kolejowej 6, 56-420 Bierutów danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Osadkowski SA przed cofnięciem zgody.