Oferta pracy

Doradca Klienta

Vision Express SP Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów

  • Zapewnianie kompleksowej obsługi Klienta na najwyższym poziomie

  • Sprzedaż i promowanie oferty Vision Express

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu

Nasze wymagania

  • Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi

  • Zaangażowanie w pracę zespołową i indywidualną

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, zniżki na nasze produkty, dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w ciekawych projektach

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu do zespołu i organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Wybierz Vision Express, międzynarodową firmę optyczną, działającą od 25 lat na polskim rynku i posiadającą sieć ponad 200 salonów na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy