Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta z funkcją kasjera

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF

    DORADCA KLIENTA

    z fukncją kasjera

    Grupa Finansowa ECF Sp. z o. o. to partner biznesowy Nest Banku, Getin Noble Banku oraz Mbanku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

    Poznaj nas bliżej  na www.grupaecf.pl lub FB

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat
    • Analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
    • Sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych
    • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz ich obsługa w placówce bankowej
    • Udział w akcjach promocyjnych, eventach oraz działaniach sprzedażowych.

    Jeśli jesteś:

    • Otwarty na nowe wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
    • Wysoko zmotywowany, nastawiony na osiąganie celów
    • Odważny, nie boisz się wyzwań i posiadasz doświadczenie w bankowości lub chcesz ją poznać
    • Samodzielny i chcesz się rozwijać
    • Kreatywny, z pomysłami na akcje sprzedażowe
    • Urodzonym sprzedawcą :)

    Dlaczego WARTO z nami pracować?

    • Wyznaczamy jasne i klarowne cele indywidualne
    • Wypłacamy prowizje  - „sky is the limit”
    • Stawiamy na samodzielność działania
    • Zapewniamy jasne kryteria awansu uzależnionego wyłącznie od Twojej motywacji i zaangażowania
    • Gwarantujemy pracę w świetnym i bardzo zmotywowanym zespole
    • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe od 2800 zł - 4000 zł  brutto)

    Oferujemy szereg benefitów:

    • Opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do studiów czy opieki medycznej
    • Możliwość udziału w konkursach
    • Udział w inicjatywach społecznych tj. Szlachetna Paczka, WOŚP, czy wspieranie innych lokalnych organizacji na wybór których masz wpływ
    • Organizujemy spotkania i niezapomniane wyjazdy integracyjne całej firmy, ale też i lokalne regionalne
    • Raz w roku zapraszamy Ciebie na oficjalną GALĘ, gdzie nasi najlepsi pracownicy zostają wyróżnieni,
    • U nas będziesz się rozwijał - Nasza firma od 2019 roku rozpoczyna współpracę z firmą NOWE MOTYWACJE, która przeprowadzi między innymi dla Ciebie szkolenia rozwojowe z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania, czy radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Realizujemy szereg innych ciekawych inicjatyw np. bierzemy udział we wspólnych biegach, runmagedonie czy Garmin Iron Triathon  - wspieramy naszych pracowników bo wiemy jak ważne jest posiadanie pasji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.