Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta z j. niemieckim

PHOENIX KLIMA sp. z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta w j. niemieckim (tylko połączenia przychodzące)

  • Obsługa systemu informatycznego

  • Wprowadzanie danych

  • Kontakt mailowy z klientami

  • Obsługa CRM

  • Dbałość o rozwój oraz wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, przynajmniej B2/C1 - warunek konieczny.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju

  • Dobra znajomość MS Office i Excel - bardzo ważne.

  • Dynamicznej, proaktywnej, kreatywnej postawy w pracy.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności.

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Premię wypłacaną w systemie kwartalną, zależną od wyników.

  • Odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w młodej, niezwykle szybko i intensywnie rozwijającej się branży.

  • Wsparcie całego Zespołu, potrzebne szkolenia.

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturze, która cały czas się rozwija.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Nasza szeroka oferta zawiera bogaty asortyment systemów od sprawdzonych i renomowanych marek – znanych i używanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy