Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca klienta z j.niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Asystent

Znasz dobrze język angielski oraz niemiecki? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie i być częścią ciekawego projektu? Bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Doradca klienta z j.niemieckimNumer ref.: /20/10/2020/MŻ/66151

zadania

  • wsparcie procesów sprzedaży i obsługi klienta
  • współpraca z innymi działami firmy
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • rejestrowanie i monitorowanie kontaktów z klientami w systemach
  • aktywne informowanie klientów o statusie spraw

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 + - warunek konieczny
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pozytywnej energii do pracy :)
  • umiejętności komunikacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - pierwsza umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę zdalną w okresie pandemii - dofinansowanie do wyposażenia na "home office"
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz w niepełnym wymiarze godzin
  • Pakiet OK System i Medicover

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne