Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta z j.niemieckim

EASYINTERVIEWO firmie

4 8005 200 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) w zakresie doradztwa technicznego

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim

  • Budowanie trwałych relacji z klientem i zespołem

  • Rejestrację danych

  • Przygotowywanie dokumentów

Nasze wymagania

  • posługujesz się językiem niemieckim na zaawansowanym poziomie (warunek konieczny)

  • chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • dostęp do szkoleń (wszystkiego Cię nauczymy)

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

  • międzynarodowe środowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenia, bonusy i umowę o pracę

  • miłą atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowy dzień wolny

  • elastyczny grafik (pełny lub niepełny wymiar)

  • start pracy zdalnie, później płatna relokacja do Poznania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

EASYINTERVIEW

EasyInterview jest międzynarodową agencją rekrutacyjną, specjalizującą się w stanowiskach z językami obcymi oraz w branży IT, finansowej, obsłudze klienta. Naszych kandydatów wspieramy przez cały proces rekrutacyjny i doradzamy, jak osiągnąć sukces starając się o wymarzone stanowisko. Oferujemy również system płatnych poleceń (500 PLN za zatrudnionego kandydata), który umożliwia rekomendowanie osób otwartych na zmianę zawodową.

Przewiń do profilu firmy