Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta z językiem czeskim

Colours Factory Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i skuteczna obsługa klientów firmy,

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,

  • Budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • Wsparcie procesu realizacji zamówień,

  • Prezentacja oferty firmy oraz doradztwo produktowe,

  • Wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych,

  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości, księgowości oraz z działem graficznym.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka czeskiego na poziomie native speaker w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • Umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości,

  • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy w zespole,

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • Łatwość w komunikacji oraz umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań,

  • Pakiet szkoleń wdrażających, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Jesteśmy jedną z wiodących firm poligraficznych w Polsce. Działamy jako multibrand i drukujemy produkty, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Możesz do nas dołączyć i razem z nami rozwijać swoją karierę zawodową.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy