Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta z Językiem Niemieckim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKSYGEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Oksygen z przyjemnością ogłasza nabór na stanowisko Doradca Klienta w edycji niemieckojęzycznej

    Miejsce pracy: Łódź
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Dla naszych niemieckojęzycznych klientów poszukujemy specjalistę ds. sprzedaży, który zadba o nasze wspólne interesy i relacje
    • Poszukujemy osoby, która biegle zna język niemiecki, nie boi się wyzwań i jest gotowa uczyć się nowych rzeczy i rozwijać
    • Jeżeli dodatkowo znasz inne języki, będzie to Twoim dodatkowym atutem i z pewnością wykorzystasz to u nas w firmie!

    Wymagania:

    • Nie wymagamy dużego doświadczenia zawodowego, ale koniecznie musisz znać język i mieć chęci do pracy.
    • Jeżeli jesteś bardzo ambitny: TO TYM BARDZIEJ CZEKAMY NA CIEBIE. Zacznij z nami współpracę i pozostań na lata!
    • Jeżeli jesteś potencjalnym kandydatem do pracy w naszej firmie, proszę umów się na spotkanie. Przekonaj się, jakie mamy warunki pracy, biuro i zespół. Obiecujemy, że pozytywnie Cię zaskoczymy!
    • Nasza firma to przede wszystkim zespół kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy razem odnoszą sukcesy!

    Oferujemy Ci:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w firmie od poniedziałku do piątku, z indywidulanym podejściem do pracowników i biznesu lub pracę zdalną
    • Udział w projektach
    • Indywidualną ścieżkę kariery.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jako kandydat do pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez OKSYGEN sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS 0000234960, NIP: 7272777522), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przekazanie danych z CV potencjalnym pracodawcom, tj. do polskich spółek osobowo powiązanych z OKSYGEN sp. z o.o.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Oksygen z siedzibą w Łodzi (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.