Oferta pracy

Doradca klienta z językiem niemieckim

Concentrix CVG International Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Concentrix CVG International Sp. z o.o.

Tadeusza Szeligowskiego 6

Lublin

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami,
posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.
Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.
Dołącz do nas!
Obecnie do naszego oddziału w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Chcesz pracować dla znanej na całym świecie firmy?
Mieć stabilne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki i szereg benefitów?
A do tego pracować w fantastycznym zespole?

Twoje zadania:

  • Profesjonalne wsparcie telefoniczne w zakresie rozwiązywania problemów klientów z Niemiec
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2)
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy.

Wszystko czego będziesz potrzebował na stanowisku otrzymasz od nas w pakiecie szkoleń!

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym i prowizyjnym
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia techniczne i szkolenia kompetencji miękkich
  • Atmosfera sprzyjającą rozwijaniu nowych umiejętności
  • Konkursy z nagrodami dla wszystkich pracowników
  • Dodatek relokacyjny

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 )"

To jeszcze nie koniec korzyści…

Dodatkowo gwarantujemy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy