Logo Pracuj.pl

Doradca klienta z językiem niemieckim

Capita (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocławska 152A, Opole, Opole
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Capita (Polska) Sp. z o.o.

Wrocławska 152A

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Mamy do zaoferowania dwa rodzaje stanowisk: telefoniczne wsparcie klienta oraz wsparcie mailowe / webchat typu "backoffice".

Dla naszego klienta, Klarmobil, Twoja praca będzie polegała na:

- przyjmowaniu telefonów przychodzących

- odpowiadaniu na zapytania klientów dotyczące rachunków, umów, zmian taryf

- przygotowywaniu ofert taryfowych i zmian taryf

- przyjmowaniu rezygnacji z umów

- wsparciu w zakresie kart SIM (blokada karty, zlecenie wysyłki nowej karty)

Dla naszego klienta, Deutsche Telekom, Twoja praca będzie polegała na:

- wsparciu klienta za pomocą chatu i maila

- przetwarzaniu zmian operatora dostawcy internetu

- omówieniu w/w zmian z klientem, wprowadzeniu zmian do systemu

Nasze wymagania

W zależności od rodzaju stanowiska, wymagamy:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 lub wyższym

- płynnego porozumiewania się w języku niemieckim w mowie i / lub piśmie

- umiejętności współpracy z ludźmi

- bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych

- wysokiego poziomu kultury osobistej oraz nastawienia na klienta

To oferujemy

  • Program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Atrakcyjna, rynkowa oferta finansowa
  • Bonus za performance
  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • Pracę w modelu hybrydowym - 4 dni z domu, 1 dzień z biura w Opolu (po zakończonym wdrożeniu)
  • Dostęp do różnorodnych grup pracowniczych oraz programów mentoringowych
  • Możliwość dołączenia do grona trenerów wewnętrznych
  • Pakiet medyczny Luxmed oraz dodatkowe ubezpieczenie Generali
  • Karta Multisport Plus / Classic lub system Multikafeteryjny
  • Naprawdę dobrą atmosferę pracy oraz 30-minutową przerwę wliczoną w godziny pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy obecni na rynku opolskim od niedawna, ale mamy bardzo ambitne plany! W ciągu najbliższych miesięcy chcemy zatrudnić 50 osób do naszego działu obsługi klienta niemieckojęzycznego z branży usług telekomunikacyjnych. Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, posługujesz się płynnie językiem niemieckim i chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie, zapraszamy do Capita! Jeśli masz już pierwsze doświadczenia zawodowe za sobą i chcesz dalej się rozwijać, wyślij swoje CV już dziś.

Doradca klienta z językiem niemieckim, Wrocławska 152A, Opole