Oferta pracy

Doradca Klienta z językiem niemieckim

Adecco PolandO firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta z biegłym niemieckim

Numer ref.: DKN/11/2014

Opis stanowiska:

  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kontakt z niemieckojęzycznymi klientami firmy i aktywne ich pozyskiwanie

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów firmy w zakresie usług poligraficznych (kalendarze, książki, katalogi, foldery)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań
  • Negocjowanie i podpisywanie kontraktów
  • Regularny kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami w języku niemieckim i/lub angielskim
  • Odbywanie bezpośrednich spotkań handlowych
  • Sporządzanie ofert zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami klientów

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży B2B
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Prawo jazdy kat B
  • Silnie rozwiniętych umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Udział w szkoleniach produktowych i handlowych
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy (praca w centrum Poznania)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy