Oferta pracy

Doradca klienta z językiem niemieckim

Home Global O firmie

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta – obsługa połączeń przychodzących

  • i wychodzących;

  • Budowanie relacji z klientami wymagającymi szczególnego wsparcia;

  • Udzielanie informacji na temat zamówień;

  • Prowadzenie testów w ramach posprzedażowej obsługi klienta;

  • Rutynowe czynności związane z elektroniczną obsługa klienta w ramach zespołu Back Office.

Nasze wymagania

  • Posługujesz się biegle językiem niemieckim;

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i chętny do rozwoju swoich umiejętności;

  • Jesteś komunikatywny i nastawiony na realizację postawionych celów;

  • Jesteś samodzielny w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów;

  • Łatwo nawiązujesz relacje i dobrze organizujesz swoją pracę;

  • Nie masz problemów z obsługą komputera.

To oferujemy

  • Elastyczny czas współpracy – dostosowany do Twoich preferencji;

  • Stabilne wynagrodzenie godzinowe i premie za realizację KPI;

  • Pakiety niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i pakietów sportowych;

  • Możliwość współpracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów:

I etap - krótka rozmowa telefoniczna w trakcie której poznamy Twoją motywację jak

i oczekiwania,

II etap - telefoniczna weryfikacja znajomości języka,

III etap - spotkanie rekrutacyjne prowadzone przez naszego Rekrutera i TL zespołu,

Spotkania rekrutacyjne prowadzimy online za pomocą aplikacji Skype, jeśli jednak chciałbyś Nas odwiedzić - chętnie spotkamy się osobiście w biurze. Nie ma żadnych obaw! Zachowujemy rekomendowane podczas pandemii zasady bezpieczeństwa.

Szkolenie wstępne jak i wdrożenie prowadzimy online - otrzymasz od nas niezbędne narzędzia do wykonywania zadań. Będziesz mógł realizować zdania zarówno z biura jak

i z każdego miejsca na świecie!

Nie czekaj i daj nam szansę Cię poznać – aplikuj!