Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA KLIENTA
    woj. zachodnio-pomorskie
    C.H.Beck jest twórcą Systemu Informacji Prawnej Legalis - nowoczesnego rozwiązania informatycznego,
    wspomagającego proces wykładni i stosowania prawa, co sprawia, że jest wiodącym dostawcą kompleksowej
    informacji prawnej dla kancelarii prawnych, a także największych firm i urzędów na terenie całego kraju.

    Twoje zadania:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży publikacji elektronicznych
    • dbanie o najwyższą jakość współpracy z aktualnymi i potencjalnymi Klientami
    • wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych
    • raportowanie w systemie CRM

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok – warunek konieczny
    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • rozwinięte kompetencje sprzedażowe
    • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami
    • skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

    Możemy Ci zaoferować:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń: stała podstawa + system prowizyjny i premiowy
    • zatrudnienie na zasadzie współpracy
    • elastyczny, zadaniowy czas pracy
    • wsparcie asystenta handlowego
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowym Wydawnictwie
    • niezbędne narzędzia pracy: służbowy samochód, laptop, telefon
    • cykliczne szkolenia sprzedażowoproduktowe
    • dofinansowanie karnetu sportowego

    atrakcyjny system wynagrodzeń: stała
    podstawa + system prowizyjny i premiowy
    pracę w zgranym zespole i przyjaznej
    atmosferze w prestiżowym Wydawnictwie
    zatrudnienie na zasadzie współpracyniezbędne narzędzia pracy:
    służbowy samochód, laptop, telefon
    elastyczny, zadaniowy czas pracycykliczne szkolenia sprzedażowo-
    produktowe
    wsparcie asystenta handlowegodofinansowanie karnetu sportowego

    Nr ref.: DK/zachpom/07/2019

    Lokalizacja: woj. zachodnio-pomorskie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
    jedynie z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji o nas znajdziesz
    na www.legalis.pl | www.beck.pl

    Informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji w Wydawnictwie C.H.Beck: https://www.beck.pl/o-nas/kariera/