Oferta pracy

Doradca Klienta

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie bieżącej działalności sklepów franczyzowych Groszek na terenie województwa małopolskiego

  • Doradztwo i kompleksowe wsparcie franczyzobiorców w prowadzeniu sklepów

  • Koordynacja współpracy z dostawcami i producentami

  • Współtworzenie oferty asortymentowej

  • Analizowanie wyników finansowych sklepów oraz dbanie o realizację założonego poziomu sprzedaży

  • Koordynacja akcji marketingowych i otwarć nowych placówek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w branży spożywczej

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Znajomość lokalnego rynku detalicznego

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z franczyzobiorcami

  • Komunikatywność i rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód, telefon

  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki rodzinne itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Groszek jest ogólnopolską siecią samoobsługowych sklepów spożywczych funkcjonującą na rynku od 2000 roku. Obecnie sieć zrzesza ponad 1900 sklepów o zróżnicowanej wielkości. Sklepy funkcjonujące pod szyldem Groszka to w dużej mierze małe firmy rodzinne.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy