Oferta pracy

Doradca Klienta

neonet s.a.

  • Zamość

    Zamość, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • śledzenie nowinek ze świata technologii i dzielenie się wiedzą o nich z Klientami

  • obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu

  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii

  • dbanie o ekspozycję towarów na terenie sklepu

Nasze wymagania

  • jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii

  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania

  • jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.

  • rabaty pracownicze

  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym