Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Zamożnego

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
    nr ref: pracuj/RMA/miasto

    Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

    Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

    Jeśli

    • jesteś zainteresowany rynkiem kapitałowym
    • masz doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
    • lubisz ludzi i chcesz im oferować najwyższej jakości usługi
    • potrafisz wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów
    • jesteś zorientowany na realizacjęzadań i założonych celów biznesowych
    • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu
    • prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej
    • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
    • znasz język angielski (to będzie Twój atut)

    a do tego:

    • chcesz współpracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
    • chcesz pracować w banku, który śmiało możesz polecić znajomym
    • budowanie portfela Klientów zamożnych i dbanie o wzrost wartości ich inwestycji to źródło Twojej satysfakcji,
    • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my: zawsze mierzysz wyżej

    praca z Klientem zamożnym w naszych placówkach to idealne zajęcie dla Ciebie!

    Twoje zadania:

    budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    zarządzenie i rozwój portfela Klientów
    rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie im adekwatnych rozwiązań finansowych
    zapewnienie Klientom doskonałej obsługi Bankowej
    rozwijanie działalności biznesowej Banku w sektorze Klientów zamożnych

    Oferujemy Ci:

    umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
    wysokie premie uzależnione od indywidualnych wyników

    wszechstrone szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem zamożnym
    prywatną opiekę medyczną

    dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)
    atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

    program wspierający rodziców „Rodzice na Tak"
    spotkania integracyjne

    możliwość awansu w strukturach Banku Millennium
    telefon komórkowy

    konkurs z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „ Impakt”
    ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych