Oferta pracy

Doradca Klienta Zamożnego

NEW ICON ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Koncentrujemy się na przyciąganiu wyjątkowo utalentowanych ludzi i tworzeniu atmosfery nagradzającej inicjatywę oraz niezależne myślenie.
Naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb Inwestorów i Klientów.

To zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w kulturze, która ceni uczciwość,
profesjonalizm i pasję w dążeniu do doskonałości.

New Icon ASI

Poszukuje na stanowisko:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia z jasnym systemem premiowania:
    • Podstawa od 2.500 do 4.000 PLN netto
    • Premia podwajająca podstawę przy realizacji planu
    • Prowizja powyżej realizacji planu
  • możliwa praca w systemie home office i/lub w biurze,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego – mentora,
  • szkolenia praktyczne,
  • elastyczne godziny pracy (8-11 rozpoczęcie pracy) i swobodę w działaniu,
  • możliwość rozwoju w ramach naszych struktur;
  • dostęp do innowacyjnych rozwiązań finansowych,
  • dodatkowe benefity (do negocjacji) - wynikające z wykonanych zadań.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi inwestorami i klientami,
  • prowadzenie spotkań biznesowych, telekonferencji z klientami,
  • planowanie, zarządzanie swoją aktywnością przy użyciu nowoczesnych narzędzi,
  • realizacja planów i celów sprzedażowych,
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży - warunek konieczny,
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,
  • doskonała organizacja własnej pracy,
  • inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny finansów,

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu własnego portfela klientów,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub dóbr luksusowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zawartą zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy