Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Zamożnego

OAK CAPITAL sp. z o.o.

5 00025 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Dzielenie się wiedzą z Klientami na temat rynku kapitałowego z uwzględnieniem dobrych praktyk pomnażania i zabezpieczania kapitału

  • Analiza potrzeb i możliwości Klientów

  • Oferowanie rozwiązań inwestycyjnych Domu Maklerskiego zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami

  • Realizacja założonych planów biznesowych

  • Zapewnienie najwyższego poziomu realizacji usług

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość instrumentów finansowych (obligacje korporacyjne, certyfikaty inwestycyjne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta zamożnego w banku lub instytucji rynku kapitałowego (bank, dom maklerski, TFI, itp.)

  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji ze stałymi klientami oraz w pozyskiwaniu nowych klientów

  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Kultura osobista i wysoki poziom etyki zawodowej

  • Przedsiębiorczość, właściwa organizacja pracy, samodzielność

  • Zaangażowanie i ambicja

To oferujemy

  • Elastyczne warunki współpracy i swobodę w działaniu

  • Wysoce motywacyjny system premiowy bez górnego ograniczenia

  • Dostęp do szkoleń i wydarzeń branżowych

  • Wsparcie merytoryczne i przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (po okresie próbnym) + satysfakcjonujące prowizje

  • Możliwość rozwoju we współpracy z jednym z wiodących domów maklerskich na polskim rynku

OAK Capital powstał w efekcie synergii doświadczeń i pomysłów osób z wieloletnim doświadczeniem w private bankingu największych instytucji finansowych działających w Polsce. Jako agent firmy inwestycyjnej Prosper Capital Dom Maklerski SA kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo i wiarygodność świadczonych przez nas usług.

Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań inwestycyjnych dla zamożnych klientów indywidualnych i instytucji. Oferujemy również usługi z zakresu finansowania projektów i inwestycji. Rozwój i sukces firmy to efekt zaangażowania ludzi w niej pracujących. Ludzie, praca i otoczenie – inwestujemy w te elementy, bo to one tworzą najlepszą jakość naszego biznesu.

Przewiń do profilu firmy