Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Zamożnego

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,
  • identyfikujesz potrzeby klientów w zakresie inwestowania, oszczędzania, kredytowania oraz ubezpieczeń,
  • nawiązujesz współpracę z klientami zamożnymi poprzez ich samodzielne pozyskiwanie i budowanie z nimi trwałych relacji,
  • przygotowujesz indywidualne oferty i proponujesz rozwiązania przy wykorzystaniu produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,
  • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy,
  • sprawujesz opiekę nad klientami zamożnymi przypisanymi do portfela doradcy,
  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • masz wiedzę z zakresu rynku finansowego i makroekonomii,
  • masz znajomość produktów bankowych dedykowanych klientom zamożnym,
  • masz znajomość technik sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je zastosować,
  • posiadasz doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku w instytucji finansowej,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość),
  • umiejętnie rozpoznajesz potrzeby klienta.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

PKO Bank Polski SA

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Doradca Klienta Zamożnego, Świdnica