Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta zamożnego

  • Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    8-OBD-AQ-1214
    Miejsce pracy: Żyrardów

    Główne zadania:

    • aktywne zarządzanie portfelem Klientów Zamożnych
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz zwiększanie cross-sellingu w mBanku
    • obsługa Klientów Klubu Aquarius z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych
    • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji,
    • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

    Oczekujemy:

    • min 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu portfelem klientów zamożnych
    • znajomości produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
    • wiedzy na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego
    • wyższego wykształcenia (preferowane kierunkowe)
    • umiejętności identyfikowania potrzeb Klienta i budowania długofalowych relacji
    • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
    • inicjatywy i dynamizmu w działaniu
    • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w placówce partnerskiej mBanku
    • możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług bankowych
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

    bottom