Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klientów Kluczowych

  • Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Stąporków, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polwell to ogólnopolska sieć profesjonalnych hurtowni fryzjerskich, właściciel marki Fale Loki Koki. Dynamiczny rozwój na przestrzeni 29 lat sprawił, że Polwell jest dziś jednym z najważniejszych dystrybutorów akcesoriów i produktów fryzjerskich w kraju. Nasz 300 osobowy zespół uzyskał wiele nagród min. Diamenty Forbes, Laur Konsumenta, Gazele Biznesu.

    Dołącz do nas jako:

    branża fryzjerska - hurt
    Miejsce Pracy: południowa Polska

    Zadania/ Będziesz odpowiedzialny za:

    • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi na podległym terenie (hurtownie, sklepy fryzjerskie)
    • Realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży produktów w podległych hurtowniach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami jakościowymi oraz planami sprzedaży
    • Koordynowanie działań związanych z akcjami specjalnymi
    • Analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż
    • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji
    • Dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w segmencie B2B
    • Efektywnie stosujesz techniki negocjacji i obsługi klienta
    • Jesteś zmotywowany, dynamiczny oraz zorientowany zadaniowo
    • Wymagasz od siebie i innych wysokiej kultury osobistej
    • Nie masz problemu z budowaniem relacji i jesteś komunikatywny
    • Wiesz co to systematyczność i dobra organizacja czasu
    • Obsługa komputera (MS Excel) nie jest Ci obca
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • Jesteś dyspozycyjny i gotowy do podróży służbowych

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • atrakcyjne warunki finansowe, oparte na wynagrodzeniu podstawowym oraz premii,
    • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole,
    • zniżki na asortyment firmy,
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do MultiSport)
    • karty na święta, karty na wakacje,
    • preferencyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie.
    Twoje korzyści:
    stabilne zatrudnienieZdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuAtrakcyjne wynagrodzenie i system premiowyJasna ścieżka kariery
    SzkoleniaNarzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)Zniżki na asortyment firmyPakiet benefitów (Multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe, bony na święta i wakacje)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, odwiedź naszą stronę internetową.

    Dane osobowe zamieszczone w nadesłanym CV będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez Polwell Sp. z o.o. (Administratora) rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta – Sprzedawca. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody.

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polwell Sp z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polwell Sp z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

    KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

    Administratorem Państwa danych osobowych są Polwell Sp. z o.o. (ul. Ołowiana 12, 85-461 Bydgoszcz). Nasze dane kontaktowe: +48 52 325 20 00, [email protected]

    Administrator danych jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo przekazanych danych osobowych oraz przetwarzanie ich zgodnie z przepisami prawa.

    W JAKIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ WYKORZYSTUJEMY DANE?

    Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać w następujących celach:

    • prowadzenia rekrutacji (działania podjęte na żądanie osoby przed zawarciem umowy) oraz zawarcia umowy będącej podstawą zatrudnienia (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit b RODO) – „wykonanie umowy”,
    • prowadzenia rekrutacji i wykonania ciążących na naszej firmie obowiązków prawnych. Obowiązki te określa w szczególności ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit c RODO) – „obowiązek prawny”,
    • prowadzenia rekrutacji, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na wykorzystanie dodatkowych danych osobowych (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit a RODO) – „zgoda”.
    • dochodzenia roszczeń związanych z prowadzoną rekrutacją (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – „prawnie uzasadniony interes”,

    JAK DŁUGO BĘDZIEMY WYKORZYSTYWAĆ DANE?

    Dane będziemy wykorzystywać przez okres niezbędny do realizacji opisanych powyżej celów.
    W zależności od podstawy prawnej będzie to odpowiednio:

    • czas prowadzenia rekrutacji na określone stanowisko oraz czas, w którym przepisy prawa nakazują nam przechowywać dane,
    • czas po którym przedawnią się roszczenia związane z prowadzoną dokumentacją,
    • czas do momentu wycofania zgody.

    JAKIE MAJĄ PAŃSTWO PRAWA?

    Mogą Państwo złożyć do naszej firmy wniosek o:

    • dostęp do danych osobowych (informację o przetwarzanych danych osobowych oraz kopię danych),
    • sprostowanie danych, gdy są one nieprawidłowe,
    • przeniesienie danych, w przypadkach określonych w RODO,
    • usunięcie lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych.

    Mają Państwo także prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

    Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie.

    KOMU PRZEKAZUJEMY PAŃSTWA DANE?

    Z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa danych, Państwa dane możemy przekazać – oprócz osobom upoważnionym przez Administratora danych – innym podmiotom, w tym:

    • podmiotom przetwarzającym je w naszym imieniu, np. dostawcom usług technicznych
      i podmiotom świadczącym nam usługi doradcze;
    • innym administratorom, np. ubezpieczycielom.

    Państwa dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (do krajów innych niż kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein).

    JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH?

    Nasza firma wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]