Logo Pracuj.pl

Doradca Korporacyjny - Asystent

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie doradców kredytowych w realizacji procesów sprzedażowych, akwizycji i budowania relacji w odniesieniu do klientów korporacyjnych CB
  • realizacja transakcji i bieżącej obsługi z uwzględnieniem oceny ich efektywności
  • umiejętności interpersonalne w zakresie współpracy w obszarze zespołu i banku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowane: finanse, bankowość, zarządzanie)
  • min 3 lata doświadczenia w obszarze wsparcia sprzedaży dla klientów bankowości korporacyjnej
  • znajomość zasad dotyczących wymogów w obszarze KYC
  • dobra znajomość produktów bankowych w zakresie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i kreatywność
  • umiejętności marketingowe, znajomość technik negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów finansowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w dynamicznym, kreatywnym środowisku
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenia świąteczne, projekty wolontariackie/ekologiczne i trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu, sekcje sportowe, dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków
  • sekcje sportowe
  • projekty wolontariackie/ekologiczne
  • świadczenia świąteczne
  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

Doradca Korporacyjny - Asystent, Warszawa