Oferta pracy

Doradca Korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw

  • realizacja planów sprzedażowych w segmencie klienta korporacyjnego powyżej 30 MPLN obrotu

  • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • procesowanie wniosków kredytowych

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami Banku

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i targach w celu nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość, zarządzanie)

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem oraz obsługą klientów korporacyjnych powyżej 30 MPLN obrotu rocznie

  • umiejętność analizy i interpretacji sprawozdań finansowych

  • wiedza z zakresu oceny ryzyka kredytowego

  • znajomość technik negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów finansowych

  • umiejętności marketingowe

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i kreatywność

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • praca pełna wyzwań

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne