W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.” Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
INDEPRO NIERUCHOMOŚCI

Doradca Kredytowy / Broker Finansowy

INDEPRO NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • Obsługa sprzedaży produktów finansowych

  • Współpraca z Agentami / Doradcami ds. Nieruchomości

  • Bieżące wsparcie Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w branży kredytowej – warunek konieczny!

  • Znajomości przynajmniej kilku różnych ofert banków i instytucji – warunek konieczny!

  • Uczciwej i rzetelnej obsługi Klientów – warunek konieczny!

  • Zaangażowania, życzliwości i chęci do systematycznej pracy – warunek konieczny!

To oferujemy

  • Bazę Klientów i polecenia od Agentów / Doradców ds. Nieruchomości

  • Pełną ofertę banków i instytucji finansowych

  • Wyposażone biura i miejsca do spotkań z klientami

  • Sprawny i szybki CRM z dostępem on-line

  • Awanse i rozwój kariery

  • Wynagrodzenia wypłacane terminowo

  • Swobodny wybór formy współpracy (zlecenie lub działalność gospodarcza)

  • Przedsiębiorczych wspieramy w otwarciu własnego biznesu w naszej sieci franczyzowej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Program pasywnego dochodu

INDEPRO to ogólnopolska organizacja niezależnych profesjonalistów. Jesteśmy jednym z liderów wśród agencji nieruchomości. Działamy na rynku od 2007 roku. Klientom indywidualnym, wraz z usługami pośrednictwa nieruchomości, oferujemy także produkty finansowe, w tym kredyty hipoteczne i gotówkowe.

Wyróżnia nas skuteczność i profesjonalizm świadczonych usług, czego dowodem są referencje uzyskane od tysięcy zadowolonych Klientów.

NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS SATYSFAKCJA, BEZPIECZEŃSTWO ORAZ DOBRO TWOJE I TWOICH KLIENTÓW

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jesteś profesjonalnym Doradcą Kredytowym?

Stale musisz "biegać po mieście" za poleceniami i "płacić za nie coraz więcej"?

Jeżeli Twoja odpowiedź - choćby na jedno pytanie - brzmi „TAK”, to …

... ZADBAJ O SIEBIE I DOŁĄCZ DO NAS!

Naszym największym kapitałem są ludzie tacy jak Ty.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży kredytów, dołącz do nas i tak jak inni osiągaj sukcesy jako: Doradca Kredytowy / Broker Finansowy

Będzie Ci z nami dobrze, jeżeli szukasz miejsca gdzie Szef będzie wspierał Twoje działania i nie będzie przeszkadzał Ci zarabiać.

Szukamy ludzi takich jak my, zaangażowanych, profesjonalnych i pełnych entuzjazmu.

Poznaj nas, porozmawiajmy.

Zapraszamy, szczegółowe informacje uzyskasz na osobistej rozmowie.