Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Kredytowy

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Gostyń, Chodzież, Szamotuły, Złotów, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Kępno, Ostrzeszów, Grodzisk Wielkopolski, Słupca, Wolsztyn, Mosina, Wronki, Rogoźno, Międzychód, Murowana Goślina, Puszczykowo, Opalenica, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-08-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko rozumianym rynku finansowym – w bankowości, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym i energii odnawialnej.

    ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to niezależna firma doradztwa finansowego. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery! Wysoko cenimy ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    DORADCA KREDYTOWY
    Miejsce pracy: Cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza potrzeb Klientów,
    • Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej,
    • Przygotowywanie dokumentacji kredytowej,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Minimum wykształcenia średniego,
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Doświadczenia w pracy doradcy kredytowego mile widziane. Resztę potrzebnych kompetencji Cię nauczymy,
    • Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe – merytoryczne,
    • Dla najlepszych – atrakcyjne programy motywacyjne.
    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!
    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Assiduss Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) oraz Assiduss Investment Partners Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.