Oferta pracy

Doradca Leasingowy BO

Santander Leasing S.A.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań sprzedażowych z zewnętrznymi partnerami biznesowymi m.in. z Oddziałami Santander Bank Polska

  • realizowanie celów sprzedażowych w Twoim regionie

  • wspieranie regionalnych działań pro-sprzedażowych dla Klientów

  • budowanie wizerunku firmy jako uniwersalnego dostawcy usług finansowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych (mile widziane w bankowości)

  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów

  • chęć rozwoju w jednej z największych firm leasingowych w Polsce

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z Klientami

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami

  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie

  • dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • pracę w środowisku GSuite

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowe, dostęp do systemu kafeteryjnego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santanderleasing.pl

Przewiń do profilu firmy

Gwarancja rozwoju:

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: udział w szkoleniach i programach rozwojowych, wewnętrzna biblioteka szkoleń

  • Pakiet praktycznych umiejętności sprzedażowych.