Logo Pracuj.pl

Doradca Leasingowy - Oddział Korporacyjny

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu korporacyjnego i pogłębianie relacji z klientami w portfelu
  • Sprzedaż usługi leasingu oraz negocjowanie warunków transakcji
  • Rozpoznawanie potrzeb biznesowych Klientów oraz wstępne badanie ich standingu finansowego w obszarze średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Rzetelne kompletowanie i prawidłowa weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu
  • Współpraca z obszarem Bankowości Korporacyjnej Banku Millennium
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych
  • Realizacja celów biznesowych i planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych (leasing, bankowość, ubezpieczenia itp.), mile widziane w segmencie klientów korporacyjnych
  • Silna motywacja do pracy w sprzedaży
  • Umiejętność budowania własnego portfela klientów poprzez systematyczną akwizycję nowych klientów
  • Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne potwierdzone sukcesami zawodowymi
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków , efektywność w organizacji własnej pracy
  • Czynnego prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą w jednej z największych firm leasingowych w Polsce
  • Wynagrodzenie stałe wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników sprzedażowych
  • Samochód służbowy dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę lub limit paliwowy dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę B2B
  • Opiekę medyczną oraz pakiet socjalny a dla osób na własnej działalności możliwość wykupienia tych benefitów na atrakcyjnych cenowo warunkach
  • Sprawne procedury i wsparcie zespołów procesujących transakcje w Centrali
  • Szansę podnoszenia kompetencji w obszarach, w których jesteśmy ekspertami
  • Pracę w Zespole ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i dla których kluczowymi wartościami są: szacunek, budowanie zaufania, rozwój kompetencji, efektywność i odpowiedzialność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Jeśli swoją postawą inspirujesz innych, koncentrujesz się na znajdowaniu rozwiązań

a permanentny rozwój osobisty uważasz za jedną ze swoich wartości – jesteś Kandydatem/Kandydatką, którego szukamy.

Doradca Leasingowy - Oddział Korporacyjny, Gdańsk