Oferta pracy

Doradca Leasingowy - pojazdy lekkie

ING Lease

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy i utrzymywanie bliskich relacji handlowych z dostawcami na rynku pojazdów lekkich,

  • aktywna sprzedaż produktów leasingowych,

  • dopasowanie oferty do potrzeb klienta i opieka nad nim podczas procesu realizowania transakcji,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenia we współpracy z dostawcami,

  • znajomości produktów leasingowych,

  • zainteresowania branżą motoryzacyjną,

  • łatwości w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych,

  • prawa jazdy kat. B,

  • gotowości do częstej pracy w terenie w oparciu o wyznaczone plany sprzedażowe.

To oferujemy

  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

ING Lease

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]