Logo Pracuj.pl

Doradca Leasingowy – Reprezentant

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż usługi leasingu oraz negocjowanie warunków transakcji
  • Rozpoznawanie potrzeb biznesowych Klientów oraz wstępne badanie ich standingu finansowego
  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci)

Nasze wymagania

  • Silna motywacja do pracy w sprzedaży
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu wciąż nowych klientów
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B (preferowana branża leasingowa/finansowa), m.in. w pracy jako pośrednicy leasingowi, pracownicy dealerów samochodowych, firm ubezpieczeniowych specjalizujący się w ubezpieczaniach majątkowych gł. pojazdów )
  • Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • Realny plan sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników sprzedażowych
  • Możliwość wykupienia atrakcyjnego cenowo pakietu opieki medycznej dla siebie i członków rodziny oraz kart Benefit Multisport
  • Szansę podnoszenia kompetencji w obszarach w których jesteśmy ekspertami
  • Wsparcie zespołów procesujących transakcje w Centrali

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • Ryczałt na paliwo
  • Korzystne ceny wykupienia opieki medycznej

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu.

Doradca Leasingowy – Reprezentant, Kielce