Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Leasingowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 26 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do współpracy (klienci, dostawcy)
    • stałe rozpoznawanie i monitorowanie ich indywidulnych potrzeb w zakresie finansowania inwestycji
    • przygotowywanie rozwiązań finansowych w oparciu o rozumienie natury prowadzonego przez klienta biznesu
    • przygotowywanie dokumentacji i procesowanie transakcji we współpracy z jednostkami Centrali

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w skutecznym pozyskiwaniu Klientów (preferowane usługi finansowe)
    • wiedzy z zakresu ekonomii i finansów pozwalającej na dokonanie wstępnej oceny kondycji finansowej klienta i kompleksowe doradztwo,
    • wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami opartych na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności
    • dokładności w pracy z dokumentami
    • posiadania czynnego prawa jazdy kat B

    Oferujemy kandydatom:

    • możliwość budowania własnego portfela lojalnych klientów poprzez elastyczne podejście, możliwość przygotowywania zindywidualizowanych ofert oraz kompleksowość obsługi klientów w zakresie różnorodnych form finansowania w ramach Grupy Kapitałowej Banku Millennium
    • szansę na rozwój zawodowy poprzez udział w skomplikowanych i niestandardowych projektach przy współpracy z wieloma ekspertami oraz uczestnictwo w dedykowanych programach szkoleniowych
    • Sprawne procedury oraz wsparcie pracowników procesujących transakcje w Centrali
    • umowę o pracę wraz z opieką medyczną oraz narzędziami pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy) lub umowę o współpracy (w oparciu o własną działalność) zapewniającą niezależność i swobodę działania.
    • wynagrodzenie stałe oraz premiowe powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
    • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność

    Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).