Oferta pracy

Doradca leasingowy – segment maszyn i urządzeń

ING LeaseO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów ze wskazanego segmentu,

  • realizacja planu sprzedażowego produktów leasingowych w oparciu o współpracę z dostawcami maszyn i urządzeń,

  • rozwijanie współpracy na wskazanym rynku,

  • przygotowywanie ofert handlowych, umów leasingowych oraz finansowania stoku,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum roku doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów leasingowych,

  • prawa jazdy kategorii B,

  • sukcesów w osiąganiu planów sprzedażowych,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • mobilności,

  • samodzielności i dążenia do niezależności.

To oferujemy

  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

ING Lease

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]