Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Leasingowy – Wsparcie Działu Sprzedaży

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Millennium Leasing Sp. z o. o.
    będąca częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium oferująca profesjonalne usługi leasingu środków trwałych zatrudni kandydatów na stanowisko:
    Doradca Leasingowy
    – Wsparcie Działu Sprzedaży

    Miejsce pracy: Toruń

    Główne zadania:

    • Wprowadzanie danych do sytemu biznesowego IT
    • Kontakt z klientem/dostawcą dotyczący transakcji
    • Przygotowanie dokumentacji leasingowej (umowy leasingu, sprzedaży)
    • Prace administracyjno-biurowe

    Ofertę kierujemy do:

    • Osób z doświadczeniem w obsłudze klienta
    • Komunikatywnych, operatywnych i dokładnych
    • Z dobrą znajomością obsługi pakietu MS Office
    • Posiadających czynne prawo jazdy kat B
    • Doświadczenie w rachunkowości (znajomość dokumentacji finansowej) lub doświadczenie w pracy w instytucji finansowej (leasing, bankowość) będą dodatkowym atutem

    Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).