Logo Pracuj.pl

Doradca - Manager Regionu

KZ9 Sp. z o. o. Sp. KO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie atrakcyjnych lokalizacji, umożliwiających instalację automatów paczkowych.
  • Przygotowywanie oferty handlowej.
  • Prowadzenie negocjacji umów najmu.
  • Prowadzenie bazy klientów oraz aktualizowanie postępu rozmów biznesowych.
  • Ale przede wszystkim zawsze zostaniesz wysłuchany, bo razem z nami tworzysz zespół!
  • Bo nie szukamy powodów - tylko sposobów!

Nasze wymagania

  • Prowadzenie samochodu to Twój żywioł?
  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu lokalizacji pod automaty paczkowe, bankomaty, terminale, maszyny vendingowe, itp.?
  • Posiadasz świetną orientację w terenie i zmysł planowania?
  • Cechuje Cię duża samodzielność oraz koncentracja na cel?
  • Masz dar przekonywania i zdolności sprzedażowe?
  • Znasz branże nieruchomości - dodatkowy punkt dla Ciebie!
  • Mile widziani – bo się znamy, dotychczasowi Partnerzy i współpracownicy KZ9.

To oferujemy

  • Gwarantujemy samochód służbowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych wraz z kartą paliwowa lub ryczałt.
  • Za Twoje podboje wynagrodzimy Cię stałą pensją oraz przemyślanym i realnym systemem prowizyjnym.
  • Zatrudnimy Cię w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej.
  • Damy Ci możliwość pracy zdalnej!
  • Wyposażymy Cię w narzędzia, które pozwolą Ci się skupić na efektywnej pracy a nie na biurokracji.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Umowa o pracę lub kontrakt
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne premie
  • Samodzielne stanowisko
  • Profesjonalne szkolenie
  • Work - life balance
  • Przyjazna atmosfera

KZ9 Sp. z o. o. Sp. K

Od wielu lat nasza kadra specjalizuje się w obsłudze sektora FMCG oraz usług w rozmaitych kanałach dystrybucji.

Realizujemy także terenowe zadania specjalne dla naszych Partnerów!

Budujemy i zarządzamy skutecznymi zespołami dedykowanymi

do sprzedaży, merchandisingu tak, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na podstawowej działalności firmy.

Jesteśmy pewni, że również my jesteśmy w stanie wspólnie z Tobą

wdrożyć innowacje i zdobyć niejeden szczyt.

Zapraszamy do współpracy!

Doradca - Manager Regionu, Kielce