Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KZ9 Sp. z o. o. Sp. K

Doradca - Manager Regionu

KZ9 Sp. z o. o. Sp. KO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie atrakcyjnych lokalizacji, umożliwiających instalację automatów paczkowych.

  • Przygotowywanie oferty handlowej.

  • Prowadzenie negocjacji umów najmu.

  • Prowadzenie bazy klientów oraz aktualizowanie postępu rozmów biznesowych.

  • Ale przede wszystkim zawsze zostaniesz wysłuchany, bo razem z nami tworzysz zespół!

  • Bo nie szukamy powodów - tylko sposobów!

Nasze wymagania

  • Prowadzenie samochodu to Twój żywioł?

  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu lokalizacji pod automaty paczkowe, bankomaty, terminale, maszyny vendingowe, itp.?

  • Posiadasz świetną orientację w terenie i zmysł planowania?

  • Cechuje Cię duża samodzielność oraz koncentracja na cel?

  • Masz dar przekonywania i zdolności sprzedażowe?

  • Znasz branże nieruchomości - dodatkowy punkt dla Ciebie!

To oferujemy

  • Gwarantujemy samochód służbowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych wraz z kartą paliwowa oraz niezbędne narzędzia do pracy.

  • Za Twoje podboje wynagrodzimy Cię stałą pensją oraz przemyślanym i realnym systemem prowizyjnym.

  • Zatrudnimy Cię w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej.

  • Damy Ci możliwość pracy zdalnej!

  • Wyposażymy Cię w narzędzia, które pozwolą Ci się skupić na efektywnej pracy a nie na biurokracji.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Umowa o pracę lub kontrakt

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne premie

  • Samodzielne stanowisko

  • Profesjonalne szkolenie

  • Work - life balance

  • Przyjazna atmosfera

Od wielu lat nasza kadra specjalizuje się w obsłudze sektora FMCG oraz usług w rozmaitych kanałach dystrybucji.

Realizujemy także terenowe zadania specjalne dla naszych Partnerów!

Budujemy i zarządzamy skutecznymi zespołami dedykowanymi

do sprzedaży, merchandisingu tak, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na podstawowej działalności firmy.

Jesteśmy pewni, że również my jesteśmy w stanie wspólnie z Tobą

wdrożyć innowacje i zdobyć niejeden szczyt.

Zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje