Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca marki ZEPTER

ZEPTER INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zgodne z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i dbasz o relacje?

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta?

  • Bliska Ci misja zdrowia, ekologia i dbasz o dobro naszej planety?

  • Jesteś przedsiębiorczy i cenisz sobie wolność i samodzielność?

  • Szukasz stałego lub dodatkowego zarobku, a może chcesz rozwinąć swój biznes?

To oferujemy

  • elastyczność i nienormowany czas pracy - pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz!!

  • najwyższe na rynku prowizje – nawet 40 procent!

  • dodatkowe prowizje - do 10 proc.

  • możliwość budowania swojego zespołu – zostań managerem!

  • pełne wdrożenie do pracy – bezpłatny program szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • własny sklep internetowy – zarabiaj przez internet nie wychodząc z domu!

  • wsparcie Centrum Edukacji i innych zespołów w firmie

  • pakiet na dobry start

  • pracę w ambitnym, zmotywowanych zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami

  • możliwość testowania i zakupu produktów na preferencyjnych warunkach

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub B2B

  • pracę w międzynarodowej, stabilnej (30 lat w Polsce) darzonej zaufaniem firmie

Dołącz do nas i aktywnie pomagaj w promocji zdrowia i jego profilaktyki!

Nie zwlekaj, zacznij zarabiać! Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

ZEPTER to globalny lider sprzedaży bezpośredniej.

Od ponad 30 lat nasze unikatowe produkty pomagają dbać o zdrowie i długie życie rodzin na całym świecie. Nasza misja ZDROWIA brzmi:

LIVE BETTER – LIVE LONGER!

Działamy w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach.

Do zdrowia i jego profilaktyki podchodzimy holistycznie. Dzięki naszym innowacyjnym produktom dbamy o wszystkie sfery istotne dla zdrowia: czyste powietrze i wodę, zdrowe odżywianie i sen oraz lecznicze światło.

Unikatowe technologie produktów holdingu Zepter International opierają się na odkryciach nagrodzonych Nagrodami Nobla i są chronione 700 patentami.

Dołącz do nas i zostań Doradcą marki ZEPTER.

Przewiń do profilu firmy