Oferta pracy

Doradca Marki

OEX Cursor S.A.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.
W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA MARKI
KONCERN TYTONIOWY

Zadania

  • budowanie wizerunku marki na rynku
  •  przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Poszukujemy osób, które:

  • są dyspozycyjne minimum 3 dni w tygodniu (opcjonalnie: w tym w weekendy)
  • są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
  • łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy

  • wynagrodzenie – 24 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  •  przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • możliwości awansu
Zielona Góra - Aplikuj
Gorzów Wielkopolski - Aplikuj

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy