Doradca Medyczny - Oddział Dermokosmetyczny w Pierre Fabre Medicament

Pierre Fabre Médicament Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pierre Fabre, to drugie co do wielkości laboratorium dermokosmetyków na świecie i druga co do wielkości prywatna francuska grupa farmaceutyczna. Nasz Dział Dermokosmetyków na całym świecie wygenerował około 61% naszych całkowitych przychodów. Pierre Fabre posiada filie i biura w 47 krajach, posiada umowy dystrybucyjne w ponad 130 krajach i zatrudnia około 11 000 pracowników na całym świecie. Dział Informacji Medycznej jest podstawą działalności Pierre Fabre i prowadzi kluczowe badania kliniczne nad wszystkimi naszymi dermokosmetykami i ich wpływem na zdrowie naszych klientów.

Doradca Medyczny, Oddział Dermokosmetyczny w Pierre Fabre Medicament
Miejsce pracy: biuro w Warszawie + cała Polska

Cel stanowiska:

Doradca Medyczny sprawuje nadzór nad całością funkcji informacji medycznej dla dermokosmetyków, w tym nad kierunkiem, planowaniem i realizacją strategii opracowanej przez marki na poziomie korporacyjnym i zgodnie ze specyficznymi wymaganiami polskich spółek zależnych.

Obowiązki:

  • Opracowanie rocznego planu operacyjnego dla działań medycznych (badania kliniczne, publikacje, komunikacja naukowa w wydarzeniach medycznych, grupy wsparcia pacjentów) zgodnie z nowymi osiągnięciami i planowanym wejściem dermokosmetyków na rynek w Polsce w celu wsparcia zarządzania ich cyklem życia. Określenie z wyprzedzeniem kontaktów akademickich i wybranie rodzajów wydarzeń (lokalne, regionalne, krajowe) w celu realizacji tych działań
  • Proponowanie i zarządzanie budżetami dostosowanymi do potrzeb i planowanych działań medycznych w Polsce
  • Wymiana informacji naukowych z lekarzami i organizacjami za pośrednictwem naukowej Rady Doradczej (lub Okrągłego Stołu), sympozjów, szkoleń dla badaczy, specyficznej komunikacji
  • Rozwijanie relacji z kluczowymi liderami opinii, zwłaszcza z dermatologami
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu programów rozwoju klinicznego marek dermokosmetycznych, z uwzględnieniem polskich przepisów
  • Pełnienie roli wewnętrznego wsparcia naukowego - współpraca przy opracowaniu i realizacji planu medycznego, zatwierdzanie działań promocyjnych
  • Prowadzenie szkoleń medycznych dla pracowników firmy
  • Opracowywanie i wdrażanie działań skoncentrowanych na pacjencie we współpracy z przedstawicielami organizacji pacjentów
  • Udział w ustnej, pisemnej, cyfrowej komunikacji medycznej / medyczno-marketingowej / naukowej, podczas konferencji naukowych / wydarzeń / sympozjów, konferencji prasowych, zgodnie z polskimi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany dyplom medyczny)
  • Do 2 lat doświadczenia w dziedzinie nauk medycznych, najlepiej w dziedzinie dermatologii
  • Znajomość medycyny klinicznej, procesu leczenia chorób oraz badań medycznych w co najmniej jednym obszarze terapeutycznym. Preferowana będzie dermatologia
  • Znajomość metod statystycznych i EBM
  • Umiejętność przygotowania i wygłoszenia wysokiej jakości prezentacji oraz prowadzenia spotkań medycznych
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość i komunikatywność połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Wysokie standardy etyczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Znajomość obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do podróży, w tym kilkudniowych wyjazdów
  • Prawo jazdy B
  • Biegły angielski

Podlega
: Głównemu Dyrektorowi ds. Informacji Medycznej w grupie Pierre Fabre

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
  • System premiowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

 Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy