Oferta pracy

Doradca Medyczny

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.

  • Powązkowska 44C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Powązkowska 44C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeszukiwanie baz informacji naukowej,

  • wyszukiwanie, analiza i prezentowanie wiedzy naukowej dotyczącej wyznaczonego obszaru terapeutycznego/dedykowanych produktów,

  • zapewnienie materiałów do poszczególnych numerów czasopism we współpracy z sekretarzami redakcji i redaktorami naczelnymi,

  • ustalenie zawartości merytorycznej czasopism z uwzględnieniem założeń i potrzeb innych działów,

  • nadzór nad merytoryczną stroną publikacji,

  • redakcja merytoryczna tekstów naukowych,

  • opracowanie programu merytorycznego wydarzeń edukacyjnych realizowanych w formie zdalnej,

  • inicjowanie procesu wydawniczego książek,

  • współpraca, budowanie i podtrzymywanie relacji z KOL,

  • współpraca z działem marketingu i działem sprzedaży – przygotowanie informacji naukowej do wykorzystania w procesie promocji produktów i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne,

  • umiejętność redagowania tekstów naukowych,

  • doskonała organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy naukowej (przygotowanie publikacji przeglądowych lub oryginalnych).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w czasopismach skierowanych do lekarzy wielu specjalności oraz w innych publikacjach specjalistycznych naszego wydawnictwa,

  • możliwość współuczestniczenia w rozwoju i realizacji edukacji nowymi formami z wykorzystaniem zdobyczy i postępu technologicznego.

Medical Tribune Polska sp. z o.o. lider na rynku edukacji medycznej, organizator konferencji naukowych w ramach Akademii po Dyplomie oraz Virtual Medical Summit, wydawca medycznych czasopism specjalistycznych oraz serwisów podyplomie.pl i magwet.pl do rozwijającego się pionu Digital poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Medyczny do współpracy opartej o konkretne zadania.

Miejsce pracy: Warszawa - Żoliborz

Poznaj nas bliżej: www.podyplomie.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.