Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca metodyczny w szkole językowej

Centrum Edukacyjne EUROMA Magdalena Utzig

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poziomu zaawansowania przy rekrutacji lektorów z języka angielskiego

  • udzielanie bezpośredniego wsparcia lektorom

  • realizacja ewaluacji lektorów - konsultacje metodyczne - program nauczania

  • nadzór nad przebiegiem szkoleń stacjonarnych/ online

  • nadzór nad prawidłową dokumentacją wewnętrzną prowadzoną przez lektorów

  • dodatkowo możliwość nauczania języka angielskiego

Nasze wymagania

  • masz ukończone studia kierunkowe magisterskie - filologia angielska

  • ewentualnie certyfikat przynajmniej na poziomie C1 jak i kurs pedagogiczny

  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczne doświadczenie w nauczaniu, dzieci, młodzieży i osób dorosłych

  • znajomość języka polskiego B2

  • samodzielność wykonywania zadań, terminowość i dokładność

To oferujemy

  • kurs nauczania, po którym otrzymasz certyfikat uprawniający do nauczania metodą Direct

  • możliwość realizacji swoich pomysłów i projektów

  • możliwość zwiększenia ilości godzin poprzez nauczanie języka angielskiego.

  • Stawka 1h/brutto od 60 pln do 70 pln (stawka uzależniona od doświadczenia, formy zatrudnienia)

  • pewną pracę od września 2022 ( 1/8 etatu lub umowa zlecenie)

  • prace w młodym zespole

  • prace stacjonarną – godziny zajęć do ustalenia

  • elastyczny czas pracy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

    O nas

    Centrum Edukacyjne EUROMA to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa w Krakowie. Pragniemy, aby nasza placówka była wszechstronnym miejscem rozwoju zarówno dla kursantów jak i lektorów. Chcemy aby pracownicy mieli realny wpływ na swoją pracę, aby czuli że są doceniani za swój wkład. Co roku poszerzamy naszą ofertę, chcemy być postrzegani znacznie szerzej niż tylko szkoła językowa, więc przekazując wiedzę uczymy również umiejętności budowania relacji, strategii uczenia się, współpracy w zespole czy grupie.